Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)
Croatian (Croatia)

O NÁS

INSYN Group je skupina společností, které nabízí primárně služby v oblasti nemovitostí. Od pronájmů po exkluzivní investiční nemovitosti v Česku i zahraničí. Dlouhodobě působí na českém i chorvatském trhu a má za sebou desítky realizovaných projektů.

 

Klademe velký důraz na výběr unikátních lokalit pro naše projekty. Trhy, na kterých působíme, dobře známe. Na těch pak vyhledáváme exkluzivní a neotřelé lokality, které jiní ještě neobjevili. 

 

Při výstavbě se vždy snažíme pozvednout místo na novou úroveň, ale zároveň maximálně respektujeme charakter dané lokality.

 

Důležité jsou pro nás jak design a precizní provedení, na kterých nešetříme, tak ohleduplnost k přírodě a dlouhodobá udržitelnost. I proto jsme při výstavbě začali využívat například recyklované materiály a věnujeme se také například alternativním zdrojům energie.

 

Naše apartmány a domy se stanou vašim dokonalým druhým domovem či skvělou investiční příležitostí.

Čemu věříme

Naší misí je nabízet unikátní investiční nemovitosti postavené s citem pro design i respektem k planetě.

Při výběru nemovitostí zastáváme zlaté pravidlo “lokace, lokace, lokace”. Věříme, že by se stavby, které tu po nás zůstanou, měly stát pozitivním prvkem pro své okolí a udávat směr rozvoje dané lokality.

Čemu se věnujeme

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

RETAIL

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ

PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

RETAIL

Kdo jsme


DAVID PEHAL

CEO

David se na českém realitním trhu pohybuje už více než jedenáct let. Původně sám kupoval, rekonstruoval a prodával nemovitosti. Postupně se přesunul od malých rezidenčních projektů k exkluzivním investičním nemovitostem. Při téměř dvou desítkách realizací nasbíral tolik praktických zkušeností, že už ho jen tak něco nezaskočí.


GORDAN GAŠIĆ

CEO

Gordan se věnuje nemvitostem řadu let a to hlavně v oblasti pronájmu a správy. Díky svému chorvatskému původu a plynné chorvatštine se však brzy přeorientoval na rekreační nemovitosti právě na chorvatském pobřeží. Věří, že nejlepších výsledků je možné dosáhnout dlouhodobou spoluprací s kvalitními partnery a důslednou prací.