Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)
Croatian (Croatia)

REALIZOVANÉ A PLÁNOVANÉ PROJEKTY


Připravujeme

SVETI FILIP I JAKOV - CHORVATSKO

Projekt představuje příležitost pro ty, kteří hledají ideální místo k celoročnímu bydlení nebo atraktivní investici do nemovitosti na vyhledávaném místě v Chorvatsku. 


2020 - 2023

MIRIS GARDEN - CHORVATSKO

V obklopení dvou majestátních národních parků přímo u Jadranského pobřeží v Zadarské župě vznikne resort rozkládající se na ploše 150 000 m².


VE VÝSTAVBĚ - DOKONČENÍ 12/2024

ULUWATU VILLA SUN & MOON - BALI

Villa Sun & Villa Moon jsou moderní vily se vším, co pro pohodlnou dovolenou hledáte a zároveň s puncem tradice jihovýchodní Asie. 


Ve výstavbě - dokončení 2024

APARTINA - CHORVATSKO

Apartmánový dům Apartina se nachází na prosluněném chorvatském pobřeží blízko obce Ražanac. 


připravujeme

LINTAON HILLS - FILIPÍNY

Lintaon Hills je dechberoucí ubytování v srdci přírody v Lintaon Peak v Leyte na Filipínách. 


zahájení výstavby 2024

GOLFOVÉ DOMY KOŘENEC II. ETAPA

Po úspěšném dokončení I. Etapy Golfových Domů na Kořenci jsme připravili ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Bomavet další jedinečný projekt v bezprostřední blízkosti golfového klubu Kořenec Golf & Ski Resort.


2022

BYT HELFERTOVA

Tento byt usazený do jedné z nejluxusnějších brněnských čtvrtí – Černá pole – se k nám dostal v původním stavu z roku 1973. Pod naší taktovkou prošel kompletní rekonstrukcí, od výměny elektřiny, vodovodního potrubí, oken, až po přebrus původních dubových parket a vybavení stylovým nábytkem.


2020-2022

POLYFUNKČNÍ DŮM JIHLAVSKÁ

Projekt Polyfunkčního domu Jihlavská v Brně v Bohunicích nabídne budoucím klientům až 1800 m2 obchodních, kancelářských a bytových ploch. Ve spodních podlažích jsou plánované komerční prostory a v horní části domu bytové jednotky s dispozicí 1+kk – 4+kk. 


2017 - 2021

GOLFOVÉ DOMY KOŘENEC I. ETAPA

Autorem návrhu domů je český architekt František Šmédek. Ten je široké veřejnosti znám především jako autor brněnského hudebního klubu a hotelu SONO Centrum nebo fotbalového stadionu v Jihlavě, za který obdržel cenu Stavba Vysočiny 2007.


2018

VILA KOŘENEC

Vila Kořenec disponuje třemi ložnicemi, z nichž ke každé náleží samostatná koupelna, a prostorným obývacím pokojem s kuchyňskou linkou včetně plného vybavení. Kruhová vila splní potřeby a přání i toho nejnáročnějšího klienta.


2019

ŠESTIDOMÍ HOLUBICE

Tento projekt se skládá z šesti rodinných domů s dispozicemi od 4kk po 5kk a nabízí svým majitelům komfort moderně řešeného dvoupatrového domu v klidné obci v blízkosti města Brna.